seksprzygody
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Czy wiedziałeś? Seksowny głos to potężny afrodyzjak!

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Popularność randek online sprawia , że ​​szanse, że porozmawiasz z kimś przez telefon lub usłyszysz od niego notatkę głosową przed spotkaniem, są wysokie.

A co powiesz na coraz bardziej popularny program telewizyjny Love is Blind , w którym zawodnicy opierają swój poziom atrakcyjności na innym, używając tylko głosu?

 

To prawda! Czyjś głos ma moc osłabienia kolan!

 

Ale pod koniec dnia żyjemy w powierzchownym świecie. Świat, w którym wzrok jest często uważany za ważniejszy, jeśli chodzi o znajdowanie miłości i odczuwanie pociągu.

Jednocześnie w tajemnicy jest coś całkowicie erotycznego , co może wywołać uczucie pociągu seksualnego i podniecenia. Usłyszenie czyjegoś głosu — takiego, który uważasz za kojący lub pociągający — bez poznania go, może być ekscytującym przeżyciem.

Niestety, mówi się, że mężczyźni zakochują się w oczach, a kobiety w uszach. A ta ostatnia jest często lepszym miernikiem pod względem kompatybilności i atrakcyjności, ponieważ pozwala ocenić zdolności intelektualne, wartości, cechy osobowości i nie tylko. Czy to oznacza, że ​​kobiety są bardziej intelektualne? Być może (przepraszam chłopaki).

Dalsze udowadniając ten punkt, badanie przeprowadzone w 1999 r. przez Nancy Etcoff , kliniczną profesor psychologii, wykazało, że atrakcyjne licealistki miały 10 razy większe prawdopodobieństwo zamążpójścia w porównaniu z mniej atrakcyjnymi dziewczętami. To badanie, mówiąc wprost, pokazuje, że chłopców i mężczyzn bardziej pociąga wygląd niż inteligencja (oczywiście badanie to opierało się na osobach heteroseksualnych).

 

Zanurzając się głębiej w temat seksownego głosu, spójrzmy na cytat z Renee Wade:

 

„Słyszę wyjątkowo głęboki głos z innego pokoju, nie widząc mężczyzny i od razu dochodzę do wniosku, że jego zachowanie będzie bardziej dominujące niż jego męskich odpowiedników z wyższymi głosami. Zakładam też, że jest szczególnie zdrowy i atrakcyjny.”

Rzeczywiście, czyjś głos — sposób, w jaki brzmi i to, co się mówi — może dać nam ogromny wgląd. Ale o co chodzi z wysokością czyjegoś głosu? Cóż, badanie przeprowadzone przez Madeleine Fugère dotyczyło tego właśnie tematu i wykazało, że kobiety bardziej pociągają mężczyźni o niższych głosach. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że jest to związane z wyższym poziomem testosteronu.

Z drugiej strony Fugere odkryła, że ​​mężczyźni w jej badaniu preferowali kobiety o wyższych głosach, ponieważ wskazywało to na oznaki młodości i szczupłości.

Co ciekawe, badanie przeprowadzone przez Susan Hughes i współpracowników z 2010 r. wykazało, że kobiety były bardziej skłonne do mówienia wyższym głosem, gdy wchodziły w interakcje z atrakcyjną nieznajomą, ale mówiły niższym głosem, gdy rozmawiały ze swoim romantycznym partnerem .

Badanie wykazało, że mężczyźni również są winni tego zachowania, ponieważ kiedy rozmawiali ze swoim romantycznym partnerem, używali głosu o wyższym tonie.

Mając te wszystkie informacje, można śmiało powiedzieć, że moglibyśmy ewentualnie ocenić, czy ktoś jest do nas przyciągany, używając tylko tonu jego głosu, ponieważ częściowo koreluje to z pożądaniem seksualnym .

 

Romans i flirt na bok, porozmawiajmy o seksie!

 

W innym badaniu , przeprowadzonym przez Gallupa i Fredericka w 2010 roku, stwierdzono, że osoby z seksownym głosem częściej traciły dziewictwo wcześniej niż osoby bez seksownego głosu, a także wykazano, że mają więcej partnerów seksualnych.

Podczas gdy inne badanie sugerowało, że osoby o seksownym głosie były często bardziej atrakcyjne fizycznie i miały lepszą osobowość, pokazało również, że mężczyźni i kobiety o seksownym głosie byli bardziej niewierni niż ci o mniej seksownym głosie.

Rozwijając, to badanie wykazało, że gdy osoby oceniały innych wyłącznie tonem głosu, były w stanie zidentyfikować osoby, które miały historię oszukiwania. „Ludzki głos może mieć wartość jako narzędzie do wykrywania oszustów, a bardzo cienkie wycinki informacji głosowych są wszystkim, czego potrzeba, aby dokonać pewnych ocen na temat innych” – powiedziały Susan Hughes i Marissa Harrison, liderki badania.

A teraz pomyśleliśmy, że poprawimy nastrój i udzielimy kilku wskazówek, jak mieć seksowny lub bardziej seksowny głos. Służy to wyłącznie rozrywce, więc ciesz się tym jako zabawnym i zabawnym dodatkiem lub ćwicz je według własnego uznania.

 

11 sposobów na seksowny głos

Nagraj swój głos, a następnie go posłuchaj

Poznaj wady swojego głosu i pracuj nad nimi, na przykład wizyta u logopedy

Nie kopiuj czyjegoś głosu, ponieważ nie brzmiałby on naturalnie

Użycie niewielkiej ilości powietrza skutkuje szeptanymi tonami myszy

Użycie większej ilości powietrza skutkuje uwodzicielskimi tonami

Używaj głębi głosu, mówiąc z przepony i wykorzystując siłę swoich płuc

Ogłosić

Miej dobrą szybkość rozmowy

Zwróć uwagę na swoją wymowę

Przed rozmową połknij i odchrząknij

Podczas mówienia otwórz usta i szczękę

Zakończmy stwierdzeniem, że już jesteś doskonały taki, jaki jesteś i nie musisz stosować drastycznych taktyk, aby zmienić swój głos na „bardziej atrakcyjny”.

Ale jeśli chcesz wypróbować te wskazówki, jak najbardziej, ciesz się!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x