seksprzygody
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Czym jest cuckold, czyli zdrada kontrolowana?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Zazwyczaj partnerzy w związku obawiają się zdrady i robią wszystko, aby do niej nie doszło. Ale pojawił się nowy trend, w którym jedna ze stron doświadcza podniecenia seksualnego, fantazjując o prawdziwej lub fikcyjnej zdradzie stałego partnera. Niektóre pary realizują te fantazje o „przyprawianiu rogów” w realnym świcie.

 

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest cuckold, czyli kontrolowana zdrada. Jest to termin, który w tej, angielskiej formie odnosi się do mężczyzn i oznacza, po prostu „rogacza”. Kobiety w takim związku nazywane są Hot Wives lub Hotties. Istnieje również określenie na tę wspólną praktykę zwane cuckoldry. Osoby praktykujące zdrady kontrolowane muszą być partnerami życiowymi, parami zaręczonymi lub małżonkami. Częściej to mężczyzna w pełni świadomy zdrad partnerki czy żony, czerpie satysfakcję z faktu, że jego kobieta uprawia seks z innymi mężczyznami. Zwykle wiąże się to z praktykami typu BDSM, a także ekshibicjonizmem.

 

Co to jest cuckold i jak wygląda w praktyce?

 

Czy kobieta może w każdej chwili wykonać ten skok w bok? Nie całkiem. Na tym polega kontrola, że partner bierze udział w całym procesie. Oznacza to, że partnerzy wspólnie szukają mężczyzny lub kilku, z którym umawia się kobieta. Podczas, gdy przypadkowy partner dobrze bawi się z kobietą, jej partner życiowy najczęściej znajduje się w tym samym pokoju obserwując akt seksualny. W wyjątkowych przypadkach uczestniczy również w stosunku seksualnym. Równie częstą praktyką jest nagrywanie i fotografowanie całej sytuacji. Panowie czujący podniecenie w czasie obserwacji z ukrycia najczęściej podglądają spotkanie z innego pomieszczenia.

 

Co to znaczy cuckold – możliwe scenariusze

 

Jest w wiele odmian kontrolowanej zdrady na które godzą się, lub są zmuszani partnerzy. Wśród najpopularniejszych należy przytoczyć kilka poniższych scenariuszy:

Mąż wynajmuje żonę na kilka dni lub godzin jednemu lub kilku mężczyznom. Warunki „najmu” są z góry omówione. Po powrocie żona przekazuje mężowi nagranie z niewierności.
Para zaprasza mężczyznę. Mąż przygotowuje żonę, „rozgrzewa” ją, tak naprawdę pobudza ją przed przekazaniem  dominatorowi. Żona z dominatorem odbywa stosunek na oczach męża. Jednocześnie żona w każdy możliwy sposób demonstruje swoje podekscytowanie mężowi. Mąż nie wchodzi w kontakt seksualny, tylko obserwuje i masturbuje się. W tym scenariuszu mąż inicjuje seks.
Inicjatorem cuckoldu jest żona. Kobieta i dominator feminizują męża, czyli traktują, jak kobietę. Wyraża się to w tym, że mąż wraz z żoną , odgrywając rolę również kobiety, uczestniczy w stosunku seksualnym z zaproszonym partnerem. Mąż uprawia z nim seks oralny a dominator angażuje się z nim w seks analny. Dominator jest w pozycji aktywnej, mąż w pozycji pasywnej. Zarówno mąż, jak i żona akceptują taki scenariusz, nie ma w nim elementu przymusu pomimo tego, że jest jeden z najbardziej ekstremalnych przykładów zdrady kontrolowanej.

 

Kontrolowane zdrady – kontrowersje

 

Czas sobie odpowiedzieć, jaki jest sens dla relacji w związku  Wielu partnerom trudno nawet wyobrazić sobie, że ich ukochany, szuka atrakcji poza związkiem. Jeśli jednak czasem fantazjujesz o przyglądaniu się kontrolowanej zdradzie, być może powinieneś rozważyć taki krok. Niemniej jednak należy pamiętać, że takie gry mogą zmienić charakter związku. Niekoniecznie go pogarszają, ponieważ niektóre pary chwalą te praktyki, ale możliwe, że nie spojrzycie na siebie ponownie w ten sam sposób. Pamiętajcie jednak, że z pewnością złym momentem na granie w tego typu grę, jest moment kryzysu między małżonkami. Jest więcej niż pewne, że próba realizacji swojej fantazji w takim czasie, tylko pogorszy rozkład związku. Warto też przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji wyjaśnić partnerowi, czym jest cluckold. Jeśli para jest zadowolona z takich praktyk w związku, nie należy się martwić. Gorzej jednak z tymi, którzy chcą pozbyć się swoich skłonności i zgłaszają się z nimi do specjalistów.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x